27.12.2020 Niedziela św. Rodziny

 1. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź pół godziny przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.00.
 2. We czwartek 31 grudnia ostatni dzień roku kalendarzowego. O godz. 17.00 Msza św. dziękczynna i Nabożeństwo Wynagradzające. Serdecznie zapraszam.
 3. W piątek 1 stycznia 2021 - Nowy Rok. Msze św. jak w niedzielę. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Z racji na uroczystość nie ma postu.
 4. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną Ks. Abp Tadeusz Wojda Metropolita białostocki wydał zarządzenie na mocy którego tegoroczna kolęda będzie miała inną formę. Na wspólną modlitwę i błogosławieństwo będziemy zapraszali poszczególne grupy mieszkańców do naszego kościoła na wieczorne Msze Św. podczas których będziemy modlić się za zebranych, a także przekazany zostanie tekst modlitwy błogosławieństwa domu jak również zostanie poświęca woda, którą wierni przyniosą ze sobą w pojemnikach. Następnie skropią nią swoje mieszkanie. Nasze wspólne kolędowanie w świątyni rozpoczniemy w poniedziałek 4 stycznia. Szczegółowy plan zostanie podany na Nowy Rok a także w przyszłą niedzielę. Tradycyjnie możemy w tym czasie złożyć ofiary na potrzeby parafii. Aby można było ofiary odnotować w kartotece parafialnej prosimy o dane ofiarodawców na kopercie lub w środku. Można to uczynić także w kancelarii parafialnej lub w zakrystii. Przesyłając wsparcie na konto parafialne, także prosimy o dane potrzebne do odnotowania ofiar. Za wszystkie ofiary już teraz składam serdeczne Bóg zapłać.
  1. Msze św. w tygodniu 28.12.2020 – 3.01.2021

    Poniedziałek - 8.00 + Mariusz Nierodzik

   Wtorek - 17.00 + Stanisława Jakubowska

   Środa - 17.00  + Danuta Choroszewska

   Czwartek - 17.00  Intencja dziękczynno-wynagradzająca

   Piątek –   9.00 + Stanisława Jakubowska-Choroszewska int. od KŻR           11.00 + ks. Mieczysław Suchocki

   Sobota – 8.00 + Eugenia Choroszewska (Egz)                       17.00 MP

 • Archidiecezja Białostocka

 • Caritas Archidiecezji Białostockiej

 • Park Miniatur w Hajnówce

 • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo