III Niedziela Adwentu - Gaudete

13 grudnia III Niedziela Adwentu Gaudete

 1. Dziś (13 grudnia) dzień modlitw za ofiary stanu wojennego. Księża Biskupi zachęcają do włączenia się w ogólnopolską inicjatywę uczczenia pamięci ofiar stanu wojennego w Polsce pt. „Ofiarom stanu wojennego – Zapal Światło wolności”. Akcja polega na postawieniu w dniu dzisiejszym o godz. 19:30 zapalonych świec w oknie swoich domów i mieszkań.
 2. W najbliższy czwartek, tj. 17 XII Spowiedź Adwentowa w naszym kościele. Msze św. z nauką i Sakramentem Pokuty o godz. 11.00 i 17.00. Przyjadą księża z sąsiednich parafii. Nie odkładajmy Spowiedzi Adwentowej na czas przedświąteczny!
 3. Odwiedziny osób starszych i chorych z Sakramentem Pokuty i Komunią Św. w poniedziałek 21 XII od godz. 9 do 12. Proszę o zgłaszanie.
 4. Opłatki na stół wigilijny do nabycia w zakrystii a świecie Caritas na stoliku przy wyjściu.
 5. W związku z trwającą epidemią, Ksiądz Abp Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki podjął decyzję o odwołaniu tegorocznej wizyty duszpasterskiej zwanej „kolędą”. W zamian niejako, w tych dniach, będą odprawiane Msze św. wieczorne, na które będą zapraszani wierni z poszczególnych ulic i miejscowości naszej Parafii. Przynosimy wtedy wodę do poświęcenia.
 6. Bezpośrednio po błogosławieństwie końcowym Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym, jeśli jakieś między nami są Zapraszam przed ołtarz.
 7. Bóg zapłać za sprzątanie naszego parafialnego kościoła w sobotę.
 8. Ubieranie żłóbka we wtorek 22 XII od godz. 14.00 Zapraszam chętnych.
 9. W tym roku Msza św. „Pasterka” o godz. 22.00.
 10. Msze Święte w tygodniu: Poniedziałek - 8.00, Wtorek - 17.00, Środa - 8.00, Czwartek - 11.00 i 17.00, Piątek - 17.00, Sobota - 17.00 Roraty.
 • Archidiecezja Białostocka

 • Caritas Archidiecezji Białostockiej

 • Park Miniatur w Hajnówce

 • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo