Peregrynacja obrazu Matki Bożej Łaskawej

W soboę 11 grudnia do nszego Kościoła przybył obraz Matki Bożej Łaskawej- Królowej Pokoju. Cudowny obraz został przewieziony przez asystę parafian z Narewki i księdza proboszcza Adama Turlińskiego. Jest to obraz, który peregrynuje po wszystkich nadgranicznych parafiach Wschodniej Polski. 

Adorację rozpozpoczęliśmy o godzinie 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Rozważaliśmy Pokorę i Wytrwałaść Matki Bożej Łaskawej, której nas Ona uczy w tych niespokojnych czasach. Wraz z nami modliła się grupa parafian z Białowieży z ksiedzem proboszczem Bogdanem Popławskim. Apelem Jasnogórskim zakończyliśmy pierwszy dzień pobytu obrazu Matki Bożej Łaskawej w naszym kościele.

Drugiego dnia, w niedzielę, Dzień Pański wierni gorliwie i ufnie powierzyli Orędownictwu Matki Bozej Łaskawej swoje rodziny, siebie samych, a szczególnie Polskę- naszą kochana Ojczyznę. Wsłuchiwaliśmy się w Jej Orędzie Pokoju i uwielbialiśmy Jezusa Chrystusa, który daje nam pokój prawdziwy.

Maryjo Łaskawa Pani- Królowo i Strażniczko Pokoju wybłagaj Boży Pokój w naszych Rodzinach i sercach. W naszej Ojczyźnie i na całym świecie.

Amen

 

A.G

 

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Park Miniatur w Hajnówce

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo