10.07.2022 XV niedziela zw

    Osoby, które się zapisały na Pielgrzymkę do Ziemi  Świętej proszę o wpłacanie całej należności, ponieważ do końca lipca muszę dostarczyć do Biura Pielgrzymkowego pełną listę osób wraz z należnościami.

Zapraszamy do lektury wakacyjnego numeru "Dróg Miłosierdzia", którego tematem jest odpoczynek jako czas refleksji i modlitwy oraz budowania relacji z Bogiem i bliskimi.

Ponadto przedstawiamy pracę misjonarzy. Polecamy rozmowę z ks. Jarosławem Wiśniewskim, który od 30 lat jest na misjach i aktualnie pracuje w Papui Nowej Gwinei oraz list od białostockiego misjonarza przebywającego na pogrążonej w ogromnym kryzysie Kubie, a także kolejny odcinek wspomnień pracującego w Angoli ojca werbisty Henryka Ślusarczyka.

Zachęcamy też do sięgania po rozważania Ewangelii, odczytywanej podczas Mszy św. w niedziele i święta w lipcu i sierpniu.

Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Białostockiej serdecznie zaprasza na rekolekcje III wieku  seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia. Ćwiczenia duchowe pt. ,,Starość też udała się Panu Bogu" poprowadzi Ks. Adam Anuszkiewicz. Rekolekcje odbędą się w domu rekolekcyjnym Odnowy w Surażu w dniach 25 - 28 sierpnia. Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu 793 933 523 oraz na stronie internetowej: odnowa.bialystok.pl.

Za tydzień odbędzie się zbiórka ofiar na ratującą życie operację serca 1,5 rocznej Marysi Lisiewicz z Białegostoku. Operacja na otwartym sercu dziecka ma odbyć się w klinice w Bostonie w USA w przeciągu najbliższych 3 miesięcy. Inaczej dziewczynka umrze. Brakuje jeszcze około 1,5 miliona złotych.   https://www.siepomaga.pl/serce-marysi

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo