11.06.2023 X niedziela zw.

Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie o godz. 18.00 Msza św., Nieszpory o Najświętszym Sakramencie i Procesja wokół kościoła. Zapraszam do udziału.

 

W dzisiejszą niedzielę Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Procesja po Mszy św. o godz. 11.00 !

 

W następną niedzielę zbierane będą ofiary do puszki na uczelnie katolickie.

 

We czwartek zakończenie Oktawa Bożego Ciała - Błogosławieństwo dzieci i wianuszków. Zapraszam na godzinę 18.00.

 

Zbliża się Odpust Parafialny św. Jana i Obchód Jubileuszu 50-lecia poświęcenia kościoła. W sobotę w przyszłym tygodniu - 24 czerwca przybędzie do nas Ks. Biskup, który udzieli Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Będzie tylko jedna Msza św. o godz. 10.00. Uroczystość poprzedzą Misje Parafialne, które będą trwały w dniach 21-24 czerwca, a więc od środy do soboty. Prowadzić je będzie znany nam ks. Adam Pańczuk z parafii Cyryla i Metodego w Hajnówce. Należy się dobrze przygotować. Przy drzwiach wyjściowych zbierane są ofiary do puszki na organizację Uroczystości Odpustowo-Jubileuszowych i Wizytę Dostojnego Gościa w naszej parafii, za które serdecznie ofiarodawcom dziękuję.

 

W sobotę 17 czerwca na godz. 11.00 zapraszam do sprzątania kościoła parafian i rodziców młodzieży do bierzmowania. Próba do Bierzmowania odbędzie się w piątek 23 czerwca o godz. 17.00, natomiast Spowiedź przed Bierzmowaniem tego samego dnia na Mszy o 18.00. Po niej tradycyjna Procesja z Paschałem nad rzekę i Świętojański Obrzęd Święcenia Wody, na który już dziś zapraszam.

 

Jak już było zapowiadane, chcemy podziękować Matce Boskiej w Ostrej Bramie za 50 lat naszej świątyni. W związku z tym organizowana jest parafialna Pielgrzymka w dniach 3-4-5 sierpnia na Litwę i Łotwę. Wszystkie informacje znajdują się na ogłoszeniu przed drzwiami kościoła, natomiast szczegółowy plan na naszej parafialnej stronie internetowej www.narewka.archibial.pl.   

 

Zapraszam serdecznie do udziału.

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo