13.02.2022 VI niedziela zw.

Dziś kończymy w naszej parafii Msze św. kolędowe.

Na Mszy św. o godz. 9.00 modlimy się w intencji mieszkańców Narewki ul. Kryniczna, Hajnowska, Kolejowa

a na Mszy św. o godz. 11.00 modlimy się w intencji mieszkańców Narewki ul. Białowieska, Świerkowa, Dębowa, Sosnowa, Lipowa.

Na stoliku przy drzwiach dostępne teksty poświęcenia domu a także obrazki kolędowe.

Bardzo serdecznie dziękuję za składane ofiary.

Przy wyjściu na stoliku dostępny lutowy numer diecezjalnego pisma Drogi Miłosierdzia, którego temat "Podziel się sercem z bliźnim" nawiązuje do obchodzonego 11 lutego 30. Światowego Dnia Chorego. Proponujemy spojrzenie na towarzyszenie osobom chorym i cierpiącym oczami lekarza oraz kapelana szpitalnego.

Kolejny artykuł podejmuje problem osób w potrzebie: czy trzeba im pomagać? jak traktować potrzebujących, którzy odrzucają proponowaną im pomoc i jak traktować tych, którzy jej nadużywają?

W numerze znajdują się również takie teksty, jak: "Konsekrowani - znak dla świata", "Uświęcenie przez Niepokalaną" oraz "Wychowanie bez nagród i kar". Zachęcamy do korzystania.

W przyszłą niedzielę 20 lutego po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci do I Komunii. Zapraszam.

Poświęcone palmy z tamtego roku proszę przynieść do kościoła w celu spalenia na popiół Środy Popielcowej.

CARITAS Archidiecezji Białostockiej prosi o przekazanie 1 % podatku na rzecz Caritas Potrzebującym. Numer KRS znajduje się na stronie internetowej Caritas, a także na ulotkach i plakacie.

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo