14.04.2024 III niedziela wielkanocna

Dziś przeżywamy Niedzielę Biblijną a po niej Tydzień Biblijny. Nasza Matka - Kościół Święty zaprasza nas, abyśmy docenili w swoim życiu Słowo Boże i Nim żyli.

 

W następną niedzielę 21 kwietnia  - Niedziela Dobrego Pasterza i 60 światowy dzień modlitw o powołania. Rozpoczęcie tygodnia modlitw o powołania do służby Bożej. Na zakończenie tego tygodnia, w niedzielę 28.04 ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Białostockie Seminarium Duchowne.

 

W minioną Niedzielę Bożego Miłosierdzia zebrano po obu Mszach świętych do puszki i przekazano Caritas 251zł. Przed obrazem Jezusa Miłosiernego w bocznej kaplicy w minioną niedzielę złożono 4 skarbonki Caritasu, w których znajdowało się 392,77zł. Pieniądze te przekazano Caritas. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję wsparcia białostockiej Caritas, która każdego dnia pomaga potrzebującym i nieszczęśliwym ludziom.

 

Dziś  przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary na Hospicjum w Makówce, gdzie leży nasz organista pan Adolf Kisielewski. Modlimy się o jego zdrowie a przede wszystkim o wypełnienie Woli Bożej. Wszystkim, którzy złożą ofiarę na Hospicjum składam serdeczne Bóg zapłać.

 

Na stoliku przy drzwiach jest dostępny kwietniowy numer diecezjalnego pisma "Drogi Miłosierdzia". Zapraszamy do lektury.

 

Jutro na godzinę 11.00 zapraszam chętnych do pomocy przy rozbiórce Grobu i Ciemnicy.

 

 

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo