14.08.2022 XX niedziela zw.

jutro 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny czyli Matki Bożej Zielnej będziemy przeżywać tradycyjne Dożynki, dlatego bardzo proszę poszczególne miejscowości o przyniesienie wieńców dożynkowych do kościoła, jako Dziękczynienie Bogu za Jego dary. Z góry wszystkim Osobom, które wykonały wieńce dożynkowe bardzo serdecznie dziękuję: za ich poświęcony czas, za trud, pracę a przede wszystkim, że nie byli obojętni na prośbę proboszcza. Ustawiamy się z wieńcami przed Mszą św. o godz. 9.00 na zewnątrz, przed głównymi drzwiami kościoła i procesjonalnie uroczyście wejdziemy na Eucharystię.

Jutro Msze św. będą jak w niedzielę o godz. 9.00 i 11.00.  Jutro w całej Archidiecezji Białostockiej zbierane są ofiary do puszki na diecezjalne "Radio I".

Trwa miesiąc sierpień - miesiąc Abstynencji. Zadośćczyniąc Bogu za grzechy pijaństwa - Dajmy świadectwo, że przynajmniej jeden miesiąc w roku można przeżyć bez alkoholu!

Przypominam, że są dostępne promujące naszą parafię magnesy na lodówkę i kubki, na stoliku za ławkami - polecamy zwłaszcza naszym Gościom.

Obchody 76 rocznicy zamordowania przez komunistów  w więzieniu w Gdańsku Danuty Siedzikówny "INKI" odbędą się 27 sierpnia  (sobota) b.r. o godz. 12.00 w naszym kościele, po Mszy św. spektakl patriotyczny przygotowany przez Stowarzyszenie Histortczne im. Danuty Siedzikówny ,,Inki". Zapraszamy już dziś bardzo serdecznie.

 

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo