16.01.2021 II niedziela zw.

Dziękuję panu Jackowi Jarockiemu za naprawę bramki kościelnej, która została poważnie uszkodzona w noc sylwestrową.

 

Dziękuję Drogim Parafianom oraz Gościom odwiedzającym naszą parafię, dzięki Waszej uprzejmości i ofiarności akcja sprzedaży stroików na groby oraz kalendarzy parafialnych, która odbyła się w październiku i listopadzie 2021 roku, jak również ofiary składane na rzecz kwiatów i dekoracji kościoła do skarbonki umieszczonej w świątyni zakończyła się sukcesem. Udało nam się zebrać kwotę: 3650 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą akcję. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom.
Dzięki Waszej ofiarności zakupiliśmy chryzantemy do kościoła na Święto Wszystkich Świętych, jak również mogliśmy zrobić  piękny, nietypowy Żłóbek w Naszym Kościele. Wykorzystaliśmy na ten cel niewielką kwotę ok 650 zł.
Na wiosnę szykujemy kolejne akcje: między innymi magnesy i kubki parafialne (będą one trafioną pamiątką przede wszystkim dla turystów, którzy tak licznie odwiedzają nas latem), sprzedaż pozwoli nam na zakup kwiatów i dekoracji do kościoła. Dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie i zachęcamy do składania ofiar do skarbonki parafialnej.  Bóg zapłać.

 

Rozpoczęliśmy Msze św. Kolędowe. Takie Msze będą odbywać się tylko w niedziele, a nie w tygodniu jak w tamtym roku, z powodów praktycznych.

Za tydzień 23 stycznia na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszam mieszkańców:

Skupowa, Zabłotczyzny, Ochrymów,  Minkówki

a na Mszę św. o godz. 11.00 mieszkańców:

Suszczego Borku, Świnorojów, Bernackiego Mostu, Porosłe, Eliaszuki, Michnówka, Cieremki.

Będziemy się modlić w Waszej intencji, tak jak w tamtym roku zostanie przekazana Modlitwa Błogosławieństwa Domu, obrazek kolędowy, a także zostanie poświęcona woda do pokropienia mieszkania, którą ze sobą należy przynieść w naczynku. Tradycyjnie będzie możliwość złożenia ofiary kolędowej na Kościół Parafialny. Aby można było to odnotować w kartotece parafialnej bardzo proszę o dokładne dane ofiarodawcy. Można to uczynić również przekazem na konto parafialne – nr konta jest na parafialnej stronie internetowej narewka.archibial.pl  W każdym przypadku PROSZĘ NIE ZAPOMNIEĆ O DANYCH DO ODNOTOWANIA W KARTOTECE: NAZWISKO, ADRES.

Za wszystkie ofiary już teraz składam serdeczne Bóg zapłać!

Pragnę przypomnieć, że Na wyraźne zaproszenie Rodziny ksiądz może udać się z kolędą do danego domu osobiście.

We wtorek 18.01 rozpoczyna się 32 Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. To bardzo istotne szczególnie na naszym terenie, gdzie my, katolicy, stanowimy mniejszość.

W tygodniu przypada Dzień Babci i Dziadka. Niech wnuki pamiętają w modlitwie!

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo