17.07.2022 XVI niedziela zw

Zgodnie z zapowiedzią dziś odbywa się przed naszym kościołem zbiórka ofiar na ratującą życie operację serca 1,5 rocznej Marysi Lisiewicz z Białegostoku. Operacja na otwartym sercu dziecka ma odbyć się w klinice w Bostonie w USA w przeciągu najbliższych 3 miesięcy. Inaczej dziewczynka umrze. Brakuje jeszcze ponad milion złotych. https://www.siepomaga.pl/serce-marysi

 15 sierpnia w poniedziałek na Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny czyli Matki Bożej Zielnej będziemy przeżywać w naszej parafii Dożynki, dlatego już dziś bardzo proszę poszczególne miejscowości o zrobienie tradycyjnych wieńców dożynkowych na to Święto, jako Dziękczynienie Bogu za Jego dary.

W najbliższy czwartek 21 lipca o godz. 14.00 odbędzie się poświęcenie przydrożnego krzyża pomiędzy Olchówką a Masiewem. Do udziału zapraszam,

 W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów - z racji wspomnienia Św. Krzysztofa patrona kierowców.

dziękuję 3 Panom pracującym ofiarnie przy kryciu dachu

Przypominam, że są dostępne promujące naszą parafię magnesy na lodówkę i kubki, na stoliku za ławkami - polecamy zwłaszcza naszym gościom.

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo