17.10.2021 XXIX niedziela zw

Tydzień temu przeżywaliśmy Dzień Papieski, zebraliśmy na Dzieło Nowego Tysiąclecia 1112,24 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

 

 

Trwa miesiąc Październik poświęcony Modlitwie Różańcowej. Odmawiamy Różaniec codziennie po Mszy wieczornej o godz. 17.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy, szczególnie młodzież do Bierzmowania i dzieci do I Komunii.

 

Rozprowadzamy kalendarz parafialny na Nowy 2022 Rok oraz stroiki na groby - w związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dekoracje i kwiaty do kościoła. Zachęcamy do skorzystania!

 

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Na stoliku przy drzwiach w pudełku są kartki do Wypominek. Wypominki będą odprawiane tak jak w tamtym roku - 1.11 na cmentarzu podczas Procesji Różańcowej, na Dzień Zaduszny w kościele podczas Nabożeństwa Różańcowego za Zmarłych i następnie jeszcze przez tydzień codziennie również podczas Nabożeństwa Różańcowego za Zmarłych z naszych rodzin - pół godz. przed wieczorną Eucharystią.

 

Za tydzień taca na Misje.

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo