18.02.2024 I niedziela Wielkiego Postu

Rozpoczęliśmy Wielki Post - Święty Czas Pokuty, Umartwienia i Nawrócenia. Droga Krzyżowa w naszym kościele odbywa się w każdy piątek Wielkiego Postu po Mszy św. o 17.00, Gorzkie Żale w niedziele po Mszy o 9.00. Gorąco zapraszam do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych, za udział w nich możemy uzyskać odpust zupełny.

 

W Środę Popielcową złożono na Ukrainę i przekazano Caritas 620zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.

 

Dziękuję Agnieszce i Emilce za zrobienie liturgicznej dekoracji wielkopostnej w prezbiterium  a Tadziowi Słońskiemu za jego pracę przy plebanii.

 

W przyszłą niedzielę taca jest przeznaczona na Seminarium a do puszki będziemy składać ofiary na Misje, gdyż będzie to dzień modlitwy i solidarności z Misjonarzami.

 

Zgodnie z tradycją prosimy o indywidualne ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz na organizację rekolekcji parafialnych. Serdecznie dziękuję.

 

CARITAS Archidiecezji Białostockiej prosi o przekazanie 1,5 % podatku na rzecz Caritas Potrzebującym. Numer KRS znajduje się na stronie internetowej Caritas, a także na plakacie przed kościołem.

 

W piątek 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych. W naszym kościele tego dnia tradycyjnie zostanie odprawiona Msza św. w intencji Wyklętych Obrońców Ojczyzny o godz. 12.00 - już dziś serdecznie zapraszam na to upamiętnienie.

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo