19.05.2024 Zesłanie Ducha Świętego

Dziękuję osobom, które wczoraj sprzątały naszą świątynię a także tym, którzy regularnie troszczą się o jej piękno i porządek.

 

Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy Okres Wielkanocny w liturgii Kościoła. W następną niedzielę przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy - zakończenie czasu Komunii  Świętej Wielkanocnej.

 

Na naszą parafialną pielgrzymkę nie ma już wolnych miejsc, ale można się zapisywać na listę rezerwową. Szczegóły pielgrzymki na tablicy ogłoszeń przed drzwiami kościoła i na parafialnej stronie internetowej. Proszę osoby, które się zapisały o wpłacanie już należności za pielgrzymkę, ponieważ hotele wymagają zaliczki za noclegi.

 

Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. Proszę o ubranie ołtarzyków w tradycyjnych miejscach te osoby, które robiły to w tamtym roku. Z góry za to serdecznie dziękuję.

 

Na Boże Ciało dzieci, które rok temu przystąpiły do I Komunii będą przeżywać Jej Rocznicę. Zapraszam serdecznie do uczestnictwa a najpierw, we środę 29 maja na Spowiedź o godz. 17.00.

 

Przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary na prace parafialne: odnowienie elewacji budynku gospodarczego oraz pozłocenie monstrancji. Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby prac remontowych składam serdeczne Bóg zapłać.

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo