19.09.2021 XXV niedziela zw.

Bóg zapłać - wszystkim dbającym o kościół a także o jego otoczenie. Serdecznie dziękuję tym, któ®zy pomagają proboszczowi w pracach gospodarskich przy plebanii.

Bóg zapłać ofiarodawcom.

Tydzień temu ofiary do puszki na Grób Pański 271 zł.

Dziś składamy do puszki na KUL.

W ostatnią niedzielę września, a więc 26 IX  po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się Pierwsze Spotkanie Dzieci i Rodziców do I Komunii. W imieniu własnym i pani Katechetki proszę o przybycie.

Za tydzień również będziemy liczyć wiernych w kościele jak i przystępujących do Komunii.

5 października o 13.00 odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Plakat przy drzwiach kościoła. Do tego dnia na parking po lewej stronie kościoła, przy murze, można przywozić stare i zepsute urządzenia elektryczne każdego rodzaju. W ten sposób posprzątamy swoje domy i podwórka z tych zbędnych rzeczy a  środki pozyskane z tej zbiórki zostaną przekazane na rzecz misjonarzy.

W związku z nowym rokiem szkolnym i katechetycznym kolejny raz zwracam się z serdeczną prośbą i zaproszeniem do służby ministranckiej, zwłaszcza zapraszam chłopców po I Komunii św. a także mężczyzn, którzy byli w przeszłości ministrantami czy też chcieliby służyć Bogu w prezbiterium.

Apostolstwo Trzeźwości Archidiecezji Białostockiej zaprasza na ogólnopolską pielgrzymkę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Spotkanie to odbędzie się w Niepokalanowie w sobotę 25 września br. Rozpoczęcie o godz. 10.00.

Zapraszamy do lektury wrzesniowego  numeru "Dróg Miłosierdzia". Znajduje się w nim rozmowa z nowym Arcybiskupem Metropolitą Białostockim Józefem Guzdkiem, w której opowiada on o swojej dotychczasowej drodze życia oraz dzieli się swymi zamiarami związanymi z posługą w naszej archidiecezji. Zamieszczona jest również jego homilia  wygłoszona w dniu Ingresu.
Polecamy materiały przypominające nauczanie niedawno błogosławionych: Prymasa Tysiąclecia oraz osobę Założycielki Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebniczek Krzyża i zakładu dla niewidomych w Laskach –m. Elżbiety Róży Czackiej.
"Drogi Miłosierdzia" ukazują się w odnowionej szacie graficznej, z kilkoma nowymi rubrykami.

Główny Urząd Statystyczny dziękuje wszystkim, którzy wzięli już udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Jednocześnie przypomina, że na mocy ustawy podpisanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej, Spis ten jest obowiązkowy i trwa tylko do 30 września Tych, którzy jeszcze się nie spisali, prosi o niezwłoczne dokonanie tego.

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo