21.01.2024 III niedziela zw.

Dziś przypada Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka. Niech naszych kochanym Babciom i Dziadkom Bóg da to, co Im potrzebne - zdrowie i 100lat życia, a tym po drugiej stronie życia - Pokój i Radość Nieba!.

 

Trwa kolęda. Serdecznie dziękuję tym, którzy mnie przyjęli w minionym tygodniu. Składam podziękowania za miłe przyjęcie podczas kolędy, za wspólną modlitwę, dzielenie się trudami życia codziennego. Dziękuję zwłaszcza tym, którzy po mnie przyjechali i mnie odwozili. Dziękuję tym, którzy dbali, by proboszcz nie był głodny:) Serdecznie dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziś ostatni dzień kolędy:   od godz. 13.00: Narewka ul. Mickiewicza i Kryniczna.

 

W przyszłą niedzielę 28 stycznia pożegnanie żłóbka. Żłóbek i dekoracje bożonarodzeniowe w naszym kościele będziemy rozbierać w sobotę 3 lutego o godz. 11.00 - już dziś zapraszam do pomocy.

 

W przyszłym tygodniu - piątek 2 lutego, obchodzić będziemy Święto Matki Boskiej Gromnicznej. Są do nabycia świece Gromnice w cenie 6 zł za sztukę - w zakrystii.

 

Ogromnie dziękuję Tadziowi Słońskiemu za jego ciężki trud przy odśnieżaniu placu kościelnego.

 

 

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo