21.05.2023 Wniebowstąpienie Pańskie

Przeżywamy miesiąc Maj - najpiękniejszy miesiąc roku poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę po Mszy o 9.00. Zapraszam do licznego udziału. Przypominam, że zobowiązane do udziału w Majowym są dzieci do I Komunii oraz młodzież przygotowująca się do Bierzmowania, które niestety nie uczestniczą :(     Ale wiadomo, że dzieci w kościele nie będzie, jak nie będzie rodziców. A rodzice prośbę proboszcza lekceważą i ich w kościele na Majowym nie ma!

 

Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Z tej racji trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego - codziennie po Majowym. Za udział w Nowennie można uzyskać odpust zupełny.

 

Dziś po Mszy św. o 11.00 Spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

 

Za tydzień będą zbierane ofiary do puszki przed drzwiami kościoła na organizację Odpustu i Jubileuszu Parafialnego.

 

Dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiarę na zakup nowej wykładziny do zakrystii. Dzięki niej zakrystia wygląda jak nowa. Dziękuję tym, którzy ją w zakrystii pięknie założyli (a nie było to wbrew pozorom takie proste): Tomkowi Borucie, Tadziowi Słońskiemu i Andrzejowi Lubowiczowi wraz z Żonami!

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo