23.01.2022 III niedziela zw.

Trwają Msze św. kolędowe. Dziś na Mszy św. o godz. 9.00 modlimy się w intencji mieszkańców Skupowa, Zabłotczyzny, Ochrym, Minkówki

a na Mszy św. o godz. 11.00 mieszkańców Suszczego Borku, Świnoroj, Bernackiego Mostu, Porosłego, Eliaszuk, Michnówki, Cieremek.

Msze św. Kolędowe odbywają się tylko w niedziele, a nie w tygodniu jak w tamtym roku, z powodów praktycznych.

Za tydzień 30 stycznia na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Przechód, Zwodzieckich,  Nowosad, Borysówki, Soroczej Nóżki.

a na Mszę św. o godz. 11.00 mieszkańców

Guszczewiny, Gruszek, Babiej Góry.

Będziemy się modlić w Waszej intencji, tak jak w tamtym roku zostanie przekazana Modlitwa Błogosławieństwa Domu, obrazek kolędowy, a także zostanie poświęcona woda do pokropienia mieszkania, którą ze sobą należy przynieść w naczynku. Tradycyjnie będzie możliwość złożenia ofiary kolędowej na Kościół Parafialny. Aby można było to odnotować w kartotece parafialnej bardzo proszę o dokładne dane ofiarodawcy. Można to uczynić również przekazem na konto parafialne – nr konta jest na parafialnej stronie internetowej narewka.archibial.pl  W każdym przypadku PROSZĘ NIE ZAPOMNIEĆ O DANYCH DO ODNOTOWANIA W KARTOTECE: NAZWISKO, ADRES.

Za wszystkie ofiary już teraz składam serdeczne Bóg zapłać!

Na stoliku przy drzwiach do nabycia świece gromniczne na Święto Matki Bożej Gromnicznej 2 lutego w cenie 6zł za sztukę.

Na plebanii na strychu są 3 sztuki tapczanów w średnim stanie, jeśli ktoś by chciał chętnie oddam.

Z radością zawiadamiamy, że nasza młodzież przedstawiła Jasełka pt.: "Rozmowy między piekłem, niebem, a ziemią" (te same, co na III Króli w kościele) na Konkursie Tradycji Bożonarodzeniowych w narewkowskim GOK-u , były to  ( XIV Otwarte Prezentacje "Kolędujemy Razem". Zajeliśmy  I miejsce! Młodym aktorom gratulujemy.

Filip Stulgis  (diabeł duży i Św. Józef ) ; Weronika Lewsza (diabeł mały i anioł); Gabriela Gieryng (anioł); Martyna Lichoń (Maryja);Kinga Kołecka (król Kacper); Martyna Swatko (król Melchior); Weronka Małyszko( król Baltazar); Wiktoria Lisowska (pasterz ); Patrycja Bartoszewicz (pasterz ); Dawid Ancutko (akordeon);

  A Jasełka można obejrzeć TU

natomiast występ z GOKu i fotorelacje opublikujemy wkrótce. 

Dziękuję Paniom Emilii Miedźwiedź i Agnieszce Gieryng za przygotowanie i realizację tych Jasełek w GOKu, podczas gdy proboszcz przebywał na zwolnieniu lekarskim.

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo