24.10.2021 XXX ndz. zw.

Dziś taca na Misje. Bóg zapłać za wsparcie Misjonarzy.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli torby Samarytanki. Odwiozłem do Caritasu 11 toreb.

 

Trwa miesiąc Październik poświęcony Modlitwie Różańcowej. Odmawiamy Różaniec codziennie po Mszy wieczornej o godz. 17.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy, szczególnie młodzież do Bierzmowania i dzieci do I Komunii, choć nie wiem, czy to zapraszanie ma sens, skoro nikt z nich nie uczestniczy a październik już się niedługo kończy...

 

Rozprowadzamy zapowiadane kalendarze parafialne oraz stroiki na groby - w związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dekoracje i kwiaty do kościoła. Zachęcamy do skorzystania!

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Na stoliku przy drzwiach w pudełku są kartki do Wypominek. Wypominki będą odprawiane tak jak w tamtym roku - 1.11 na cmentarzu podczas Procesji Różańcowej, na Dzień Zaduszny w kościele podczas Nabożeństwa Różańcowego za Zmarłych i następnie jeszcze przez tydzień codziennie również podczas Nabożeństwa Różańcowego za Zmarłych z naszych rodzin - pół godz. przed wieczorną Eucharystią.

Na naszym parafialnym cmentarzu grzebalnym, obok bramy wjazdowej został postawiony duży Krzyż z tablicą „Duszom Czyśćcowym”. Służy on upamiętnieniu wszystkich zmarłych niespoczywających na naszym cmentarzu a także zmarłych nieznanych, którzy tu żyli a dziś już są zapomniani, tych, których groby zarosły trawą. Pod tym krzyżem możemy zapalić znicz i odmówić modlitwę w ich intencji a także za tych naszych bliskich, którzy spoczywają na innych cmentarzach. Fundatorowi Krzyża bardzo dziękuję.

 

W tym tygodniu we wtorek i środę Msze Święte rano o 8.00, Różaniec proszę odmówić indywidualnie.

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo