25.06.2023 XII niedziela zw.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że wczorajsza Uroczystość Jubileuszowo-Odpustowa tak pięknie wyszła. Tym, którzy sprzątali i dekorowali kościół, kosili trawę przy kościele i plebanii, wyrywali chwasty.

Dziękuję za oprawę muzyczną Chórowi Leśników z Hajnówki na czele z dyrygentem Konradem Śledziem i założycielem Wiesławem Komarewskim.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim szanownym Gościom i Wam, drodzy Parafianie, którzy wzięliście udział w Misjach parafialnych, w piątkowej procesji nad rzekę na świętojański obrzęd poświęcenia wody, a przede wszystkim we wczorajszej Uroczystości.

Wspólnie pokazaliśmy naszą troskę o nasz lokalny narewkowski Kościół i mamy nadzieję, że to wyda owoce w kolejnych pokoleniach.

 

We czwartek 29 czerwca Uroczystość Piotra i Pawła, Msze św. tego dnia o godz. 11.00 i 18.00. Taca tradycyjnie przeznaczona na "Świętopietrze", czy na Stolicę Apostolską.

 

W piątek zakończenie nabożeństwa czerwcowego.

 

W następną niedzielę 2 lipca taca na potrzeby Archidiecezji.

 

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca lipca, po Mszy o 9.00 Procesja.

 

Informacja o Pielgrzymce. Chcemy podziękować Matce Boskiej w Ostrej Bramie za 50 lat naszej świątyni. W związku z tym organizowana jest parafialna Pielgrzymka w dniach 3-4-5 sierpnia na Litwę i Łotwę. Wszystkie informacje znajdują się na ogłoszeniu przed drzwiami kościoła, natomiast szczegółowy plan na naszej parafialnej stronie internetowej www.narewka.archibial.pl.   

Zapraszam serdecznie do udziału. Zostało już zaledwie kilka wolnych miejsc.

 

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo