26.09.2021 XXVI niedziela zw.

Bóg zapłać - wszystkim dbającym o kościół a także o jego otoczenie, dziękuję dbającym o kwiaty przed ołtarzem. Serdeczne Bóg zapłać pomagającym proboszczowi w pracach gospodarskich przy plebanii.

Dziś  po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się Pierwsze Spotkanie Dzieci i Rodziców do I Komunii.

Dziś również liczymy wiernych w kościele jak i przystępujących do Komunii.

5 października o 13.00 odbędzie się zbiórka elektro-śmieci. Plakat przy drzwiach kościoła. Do tego dnia na parking po lewej stronie kościoła, przy studni, można przywozić stare i zepsute urządzenia elektryczne każdego rodzaju. W ten sposób posprzątamy swoje domy i podwórka z tych zbędnych rzeczy a  środki pozyskane z tej zbiórki zostaną przekazane na rzecz misjonarzy.

W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc Październik poświęcony Modlitwie Różańcowej. Odmawiać Różaniec będziemy codziennie po Mszy wieczornej, w niedziele po 9.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Kto nie może przybyć na Różaniec do kościoła, niech się modli na Różańcu indywidualnie, w gronie Rodziny czy sąsiadów, przy kapliczkach wioskowych np. Różaniec to modlitwa szczególnie miła Bogu i skuteczna, Matka Boże w każdym ze swych Objawień prosi „Odmawiajcie Różaniec”.

Od 1 października, a więc od piątku, wieczorne Msze św. będą o godzinie 17.00. I tak do kwietnia przyszłego roku.

W tym tygodniu 1 Piątek i 1 Sobota miesiąca, Spowiedź od 16.30.

Główny Urząd Statystyczny dziękuje wszystkim, którzy wzięli już udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Jednocześnie przypomina, że na mocy ustawy podpisanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej, Spis ten jest obowiązkowy i trwa tylko do 30 września. Tych, którzy jeszcze się nie spisali, prosi o niezwłoczne dokonanie tego.

We środę 29.09 Święto św. Michała – zapraszam na godz. 18.00.

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo