4.12.2022 II niedziela Adwentu

Dziś I niedziela miesiąca grudnia. Po Mszy św. o 9.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Tydzień temu rozpoczęliśmy Adwent a wraz z Nim nowy rok liturgiczny pod hasłem: „Posłani w pokoju Chrystusa”. Adwent to czas oczekiwania na Spotkanie z Panem Bogiem. Przygotowujemy się do tego Wydarzenia przez pokutę i dobre postanowienia, jakie na czas Adwentu należy powziąć.

Kulminacją Adwentu będzie w naszej parafii Adwentowy Dzień Spowiedzi - w sobotę 17 grudnia. Już dziś zapraszam; przygotujmy się na ten ważny dzień, aby nikt z nas ani z naszych bliskich nie usiadł do Wigilii w grzechu.

W zakrystii dostępne są Świece Caritas - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom : Duże 25zł, małe 15zł. Zakup takiej świecy Caritas potraktujmy jako adwentową jałmużnę na rzecz najbiedniejszych dzieci.

W zakrystii dostępne są również poświęcone opłatki na stół wigilijny.

Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Kurię Metropolitalną Białostocką. Dziś składamy też ofiary do puszki na Kościół na Wschodzie. Za wszystkie datki serdecznie dziękuję.

W przyszłą niedzielę 11 grudnia odbędzie się comiesięczne, adwentowe spotkanie formacyjne dzieci przygotowujących się do I Komunii i młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania - UWAGA! Przychodzimy na poranną Mszę św. Roratnią o godz. 7.00 - Z LAMPIONAMI !! Serdecznie zapraszam.

Również w przyszłą niedzielę odbywa się w kościele tradycyjne błogosławieństwo Matek w stanie błogosławionym, oczekujących potomstwa. Zapraszam.

W czwartek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej. Zapraszam na Mszę św. na godz. 17.00.

 

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo