5.06.2022 Zesłanie Ducha Świętego

W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Koniec czasu Komunii Świętej Wielkanocnej. Co to oznacza? Ano to, że jeśli ktoś nie przyjął ani razu Komunii od Środy Popielcowej do przyszłej niedzieli Trójcy Świętej już przez to zaciąga grzech ciężki.

Dzisiaj bezpośrednio po Mszy św. o 9.00 spotkanie dzieci do I Komunii św., która odbędzie się w naszej parafii w tym roku 12 czerwca, a więc w przyszłą niedzielę, o godz. 12.00.

Zbliża się Odpust Parafialny św. Jana. W tym roku będzie on miał okazalszy przebieg z racji obecności Księdza Biskupa i konsekracji ołtarza, którego dokona w sobotę 25 czerwca o godz. 11.00 J.E. Biskup Henryk, który nawiedzi naszą parafię. Z racji na to już od dzisiejszej niedzieli przy drzwiach wyjściowych zbierane są ofiary na organizację Uroczystości Odpustowych i Wizytę Dostojnego Gościa w naszej parafii. Wprowadzeniem w obchody odpustowe naszej parafii będzie Parafialny Piknik Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 19 czerwca w Amfiteatrze. Planowanych jest wiele atrakcji. Serdecznie zapraszamy Parafian i Gości.

Dziękuję Paniom za pracę przy kwiatkach na terenie przykościelnym. Dziękuję Panom, którzy pracują przy kryciu dachu budynku parafialnego.

Dziś po Mszach świętych przed kościołem odbywa się kiermasz pod hasłem: "Dziękujemy Ci Maryjo za miesiąc Maj" Dochód z niego będzie przeznaczony na cmentarz i kwiaty do kościoła. Organizatorką jest pani Bartl, której dziękuję za zaangażowanie.

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo