6.11.2022 XXXII niedziela zw.

Dziękuję wszystkim, którzy pomagają proboszczowi, wykonują niezbędne naprawy, troszczą się o czystość i porządek w kościele i w obejściu. Niechaj Wam Bóg wynagrodzi.

Na Wszystkich Świętych odbyła się na naszym cmentarzu Kwesta Cmentarna na utrzymanie cmentarza, a przede wszystkim na wywóz śmieci. Uzbierano 2870zł. Dziękuję Osobom, które tą zbiórkę przeprowadziły.

Najbliższy piątek 11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 11.00. Ks. Arcybiskup na ten piątek udzielił dyspensy, także można spożywać pokarmy mięsne bez grzechu.

W następną niedzielę 13.11 będziemy zbierać ofiary do puszki na Kościół Prześladowany. Już dziś dziękuję za to wsparcie.

Podobnie jak w tamtym roku przeprowadzana jest zbiórka odpadów elektrycznych i zepsutych urządzeń, Można je składać przy studni na parkingu do dnia 29 listopada. Szczegółowe ogłoszenie na zewnątrz.

W przyszła niedzielę po Mszy o 11.00 spotkanie dzieci i rodziców do I Komunii, a za 2 tygodnie w niedzielę 20.11. spotkanie kandydatów do Bierzmowania. Obecność oczywiście obowiązkowa.

Dziś przed drzwiami kościoła matka zbiera ofiary na leczenie małego Jasia. Za każdy dar serca serdecznie dziękujemy.

 

 

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo