7.08.2022 XIX niedziela zw.

Dziś I niedziela miesiąca, po Mszy św. o 9.00 Procesja Eucharystyczna i Adoracja do godz. 11.00.

Trwa miesiąc sierpień - miesiąc Abstynencji. Zadośćczyniąc Bogu za grzechy pijaństwa -  Dajmy świadectwo, że przynajmniej jeden miesiąc w roku można przeżyć bez alkoholu!

W dzisiejszą niedzielę taca na KUL.

15 sierpnia w poniedziałek na Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny czyli Matki Bożej Zielnej będziemy przeżywać w naszej parafii Dożynki, dlatego już dziś bardzo proszę poszczególne miejscowości o zrobienie tradycyjnych wieńców dożynkowych na to Święto, jako Dziękczynienie Bogu za Jego dary.

Przypominam, że są dostępne promujące naszą parafię magnesy na lodówkę i kubki, na stoliku za ławkami - polecamy zwłaszcza naszym Gościom.

Obchody 76 rocznicy zamordowania przez komunistów  w więzieniu w Gdańsku Danuty Siedzikówny "INKI" odbędą się 27 sierpnia  (sobota) b.r. o godz. 12.00 w naszym kościele, po Mszy św. spektakl patriotyczny przygotowany przez Stowarzyszenie Histortczne im. Danuty Siedzikówny ,,Inki". Zapraszamy już dziś bardzo serdecznie.

W tym tygodniu ksiądz proboszcz udaje się na 6-dniowy urlop. Z tego też powodu Msze święte od poniedziałku do soboty włącznie o godzinie 16.00, a zastępować mnie będzie ks. Krzysztof - proboszcz z Narwi. W razie pogrzebu proszę z nim się kontaktować (tel. 604 247 668)

  • Archidiecezja Białostocka

  • Caritas Archidiecezji Białostockiej

  • Sacromartino - produkcja świec liturgicznych

  • Noclegi na terenie gminy Narewka

Script logo